پرش به مطلب اصلی

گواهینامه SSL پارس‌پک

  1. SSL پروتکل امنیتی است که وظیفه برقراری ارتباط امن بین دو کامپیوتر ازطریق رمزنگاری داده‌ها را برعهده دارد. با این‌کار از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شخصی کاربران جلوگیری می‌شود.
  2. خرید گواهینامه SSL قدم مهمی برای افزایش امنیت وب‌سایت است. برای داشتن ارتباط امن باید داده‌ها و فایل‌های مبادله‌شده بین مرورگر و کاربران رمزنگاری شود.
  3. دراین‌صورت مهاجمان سایبری نمی‌توانند به محتوای اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند و حتی درصورت دسترسی، محتوای داده‌ها غیرقابل مشاهده و خواندن خواهد بود.
  4. با فعال‌سازی گواهی SSL برای وب‌سایت، در ابتدای آدرس بار مرورگر نماد قفل و در قسمت URL حروف HTTPS به‌جای HTTP قرار می‌گیرد که نشان‌دهنده فعال بودن SSL و اتصال امن است.
  5. علاوه‌بر افزایش امنیت و جلب اعتماد کاربران، گواهینامه اس‌اس‌ال باعث بهبود سئو و کسب رتبه‌های بهتر در صفحه نتایج جست‌وجو می‌شود.
  6. گواهی SSL انواع مختلفی دارد که هرکدام ویژگی‌ها و مزیت‌های خاص خود را دارند. این در حالی است که عملکرد آن‌ها در ایمن‌سازی وب‌سایت یکسان است.
  7. پارس‌پک انواع گواهی SSL رایگان و تجاری را برای کسب‌وکارهای مختلف ارائه می‌کند.
  8. شما می‌توانید از انواع گواهی امنیتی برای کاربردها و اهداف مختلف استفاده کنید.
  9. درادامه انواع گواهینامه اس‌اس‌ال پارس‌پک و تفاوت‌های آن‌ها را با یکدیگر بررسی می‌کنیم و شما را با نحوه نصب و تمدید SSL پارس‌پک به روش‌های مختلف آشنا خواهیم کرد.